Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
+++++takze 2,5..body nedavam..je to pekny..ale o nicem
Uz letosni ?
Líbí.. :)
5+
houba je to pěkná, ale focení hub není lehká záležitost :)
No neříkej, že už rostou!
Jsou loňský. Už je to delší dobu, co jsem je sem chtěla dát, ale nějak jsem na ně zapoměla. Včera večer jsem neměla co dělat, tak jsem prochazela starší fotky a narazila jsem na ne.
5+
Tak jako u předchozí, ostré jako břitva, barvy dobré, trávu vpředu bych protrhala.