Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ zvlastni foto...ale libi
zajimavy
Vážně to je zajímavý:o)
3+
Tu podivně vyhlížející ostrost-neostrost už nemohlo to tónování zachránit. Alespoň můj pocit.
Také by to chtělo trochu důsledněji řešit ořez. Ten strom nalevo už by tam neměl být....
zaujimave...zaujalo ma to..mozno by som to skusil aj v CB