FOTO: HORÁCKÁ RALLY 2004
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
toto je obyčajná fotka...
Omlouvam se ale neco mi tam vadi..nevim co ale neco jo.Mozna ze je to prilisna ostrost
4+
dobre
hodnotim za 6 páč takovýhle fotky zkoušim, ale dřina. Za 14 dní bych chtěl něco pořídit z "RALLYE STŘELA" tak uvidim. A mimochodem zvu všechny - 6.-7.5.2005 - okolí Kralovic-PS
za Peugeota:)
To je náhodička,byly sme ve stejnou chvíli na stejným mistě...nejsi ty náhodou Fori???:)))
Nejsem žádný profík, ale taky se trochu snažím fotit auta (viz. http://www.rallye.aktualne.cz). Fotka se mi zdá lehce podexponovaná, ale to se dá v PS doladit. Problém je, že je focená příliš krátkým časem, proto je ta fotka "nudná". Zkus používat delší časy. Osobně většinou používám časy 1/160 až 1/320.