fľaky sú originál od tónovača :) a od ustaľovača.
rok výroby 1997
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne sa paci to spracovanie, najma ta stena, ale ta zenska tam mohla byt cela...;)
Pěkně se Ti to zaflekatilo :-)
5++
líbí..
toto ano!
Pěkné, možná škoda té pravé ruky....
skoda odrezu
Tohle mám rád
dobré
skoda toho orezu
nesedí mi tam orez
a tie fľaky boli naschvál ?
radšej nehodnotím
hmmm pěkný
tato je super!:-)) 6-7
a ja ti da tu sedmicku je to na zdejsi pomery dooost dobre a kdyz vidim za co se davaji 6 tak si to zaslouzite oba dva :o)
? 4
dal bych více pravé nohy...
Nevšední. Škoda, že nemá nohy u sebe. ( subj)
pohled, poza, barvy... fakt me to dostalo
Fľaky jsou perfektní!!!;) Póza, tonování také. Ten prst nad hlavou ee. A make up je hustej...
nadherna fotka....