Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda přepalů
mohla to bejt dobrá fotka, tak snad příště :-)
total prepal
bohuzel..viz vyse
šílený přepal :o(
ako ostatni...aj ta ruka...apropo - ved to musis vidiet...sorry...
něco na tom je, ale ...
všetko som samozrejme videl a vidím, chcel som vedieť váš názor a rady. Neosvetlil som to naschvál, možno niekto vedľa mňa odpálil štúdiové svetlo, alebo čo, nechcem iba predvádzať svoje fotky, chcem si prečítať aj vaše názory a rady, keďže nemám inú možnosť ... Za každú, aj kritickú, dobre mienenú radu ďakujem
Toto nevypadá na nepovedenou fotku, ale na záměr... nicméně mne to příliš nezaujalo :( nechytlo :(
príliš prepálené
prijde mi to, jako bys nechtel ani delat ty prepaly, ale spis se snazil o HighKey ... bohuzel se ti to nejak vymklo z ruky :(
... a jeste k tem dekoracim: z tech kytek na hrudi neni nic moc videt ... a kdyby to nebyl 'so highKey :)', bylo by asi videt vic ... ale co by mi tam pak vadilo je to, co ma ta divka na spodni casti zad a zrejme to jde az k hrudniku ... nejaky pas latky ci co ... bud at je vic videt a treba i v predni casti a nebo at tam neni vubec ... pusobi dost rusive :(
... dalsi pokusy urcite budou o poznani lepsi, drzim palce
Podívej jak se ti vytratily detaily z obličeje. To je škoda, žes to přepálil. Zkus to znova, námět je fajn.
nádherná fotka
Ta žena nemá obličej ...
Vše již bylo asi řečeno
NEpovedené.
muhehe
Z pohladu fotografie ako portretu-svetla je tam vela, Jozko, aj ruka je zvlastne/zle/ posobiacia...Ale ked sa na fotografiu pozriem z ineho pohladu...pripomina mi to sny...sny aj moje :-) velakrat sa v sne u mna nieco podobne vyskytlo, svetlo, necitatelna tvar. Tajomstvo. Tato fotografia mi "ozivila" sny, sny nas vsetkych! L
...
a mi se to docela páčí ;)