Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkné...
M.
:: 5+ Nahoře vlevo tmavé. ::
lubive
Pekne je to
5+
Pěkné jarní barvy
5+, pocitově
tráva má v poměru k obloze divnou barvu
+ pekné ale trochu šedivé
Pěkné, ale šílená komprese
líbí se
Mně líbí.
zaujimave, ale ta obloha vlavo hore je uz fakt divna
5++
Hezká, zajímalo by mě, jak jsi ji upravoval (jestli vůbec)
příjemné barvy
+ ...
:o)