Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
Pekne, ale mozno by stacilo trochu menej pozadia ...
příjemná fotka
hezke, ale jaro bych si predstavoval v barvach
5++
5+
pekne
co su to za bodky na tej fotke?
asi cip
Tohle je pěkný.
Pěkný.
myslím že by to chtělo trochu jiné kompo
5++
5+1 vítej na FA
diky za privitani!
...u mňa fajn...len tak dalej a vitaj
5/6
Krásné, jednoduché , čisté! Dobrý start! Vítej tady a ať se daří!
pěkné foto,ahoj
5-
5+ ..... :o)
Pěkná hloubka ostrosti, ta černobílá se k tomu netušeně hodí .)
Hezke,take se mi to moc libi.
moc pěkné
pocitove + do zacatku :))