Vykvetly koniklece, tak jsem zalehl a zkusil...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
To UŽ kvetou koniklece...? Na fotce je podle mne moc volného místa. Technicky je to ovšem precizní, ale světelně - ještě bych o kousek podexponoval...
5-
Možná trochu tmavší...
to skéro: jo je, možná jsme se minuli.
dostal jsem echo, že už kvetou, tak jsem vyrazil, abych je stihl... :-)
to T.: přes sluneční brýle to bylo dobrý :-/
dobré nastavení bílé
asi lepší než II
5/5
máš příjemné fotky, uklidňují
4/4
Bezva.
pekná....
super