panoramaticka fotka, pouze dve 4MPix fota rucne slozene.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6-
pekne, ale chyba mi viacej vyraznej farby, pekna tretinova kompo
Fajn
5/4
tam je hezky, v dálce je Livigno?
Pěkné panorama, tam muselo být fajn.
Hezký