foceno
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitej 4+1
hele ta obloha je desna..njde s ni neco udelat???
líbí, trochu gamy a je to v suchu :-)
Vítej na FA 3+1 !
obloha je děsná... prostě taková byla. až bude někdy pěkně, přefotím to
jo škoda že je to focený canonem a ne sony :o) jenom sranda super moderní fotografie
právě ta obloha se mi líbí
Pozoruhodná technická nekvalita by se přešla, kdyby to mělo jen minimální smysl, tj. ty dvě půlky spolu souvisely něčím jiným, než že se ti podařilo narovnat do formátu. Takhle je to poněkud laciná a bezobsažná 50% recyklace cizho designu.