Takové prvni pokusy...prosim o připominky
S5500 nemeli v nabidce tak jsem vybral S5000:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitej 4+1 ...ten strom je moc prepalenej..a nevim o co tu slo..kdyby si to mohl vysvetlit byl bych rad
Vítej na FA :)
Ode mne máš do začátku 3+1
To byl jen takovy test co z toho vyleze...nic hlubsiho v tom neni.
Taky jsem nepochytil o co na ty fotce jde ... zajimava kompo, spis me sedi kmen dole, ale proc ne ... nicmene mi to vubec nic nerika ...
vitaj!!mame podobne mena a snaha sa ceni!!!
skéro, ty musis byt vsude prvni....
Vítej na FA 3+1
vítej
hm ---otočiť..?
vítej na FA
4+1 vítej
nelíbí se mi úhel pohledu, jinak OK. mám také něco podobného