Pilot provedl vystřelení světlic jako obranu proti raketám-Dny NATO 2013
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pohotovee, noo...
divný formát. a přijde mi to neostré.
Připouštím drobnou neostrost,snímek byl pořízem v režimu sekvenčního snímání,jako čtvrtý v pořadí u pátého byla špice letadla mimo.Celé se to odehrálo -éměř kolmo nade mnou.Objektiv 2,870-200 VR II plus telekonvertor 1.4.13200 sec f 4,5 ISO 800.Formát jedině na výšku-celý efekt světlic by tam nevlezl,takže ber jako ber
Neberu. Já bych to buď mazal nebo nechal doma jako dokumentační. :)
Výborná fotografie