Skousel jsem vyfotit horu Peclet a povedlo se to.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ta černobílá na mne působí o malinko lépe...
Tak tady ji máš...za sedum bez váhání. Moc pěkné foto. Tam někde bych měl stát, ale jak koukám tak se nevidím..no holt jindy..:-)
5+
Takových pokusy chci dělat taky.:-)
Málo světla?
5+
klasika, líbí se mi trochu bělejší sníh, jinak příjemná fotka
pěkné
pekne
povedla se ti
6+ za těch 9 let
6- ..... :o)
jo povedlo!