foceno kousek od Spindlerova mlyna. Petr 9let.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmm, sikula :)
dobré Péťo
povedlo se
Dám víc. Mě se foto líbí a hlavně proto, že ti nikdo neradil. Jsi šikula...
:o)
hmm
Už bys mi také mohl půjčit foták, abych si taky mohla něco pěkného vyfotit. Ještě chvíli a budeš mít více bodíků než já:-)
5/4
Nazdar, Péťo. Fajn foto
je to pěkný.ale zkus to příště trošičku narovnat
5+ líbí, až na tu oblohu...