Moje prvni zkoušky s novym makro objektivem,ocenil bych vaše připominky ale zvlaště rady do budoucna diky a hezký den
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jo pekny..foceni moc nerozumim...hodnotim spis pocitove
neostrost?
juj..me to nesedi..pocitove..4-
5++
škoda, že není ostrá i ta třetí šiška
Jan Barbořík (barbar):myslim si ze krome te treti tam ostrost je slo me spis o to vyjadrit tu zimni pochmournost a bylo asi -10 a jeste trosku pofukoval vetrik brr,diky vsem za rady
myslím, že ostrá by měla být jen jedna, a asi ta vpravo, ta prostřední určitě ne (to je pak takový dojem jako z automatiky kompaktu), přestože je to zrcadlovkou, nelíbí se mi trochu bokeh a to síťované modro v pozadí.
Tak nejak nezaujala, jako test objektivu OK, jako fotka k prezentaci nic moc...
ja by som dal tu fotku mensiu, ale kvalitnejsiu (je tam velky sum), farby su vyblednute, pozadie je dost neprijemne. S tou ostrostou: dost mi vadi ze dve sisky su ostre a jedna nie. Asi by som (ako tu uz bolo napisane) ostril len na jednu, 2 by som nechal viac rozmazane ako mas teraz tu lavu (ak by to samozrejme islo- asi z ineho uhla)
mně se to líbí
Vsem dekuji za drahocene rady budu to zkouset snad to bude lepsi diky vsem:-)
...tak jako J.C.
zkousim to na plny manual a trochu v tom litam mozna sem to zkazil tim ze sem mel ISO 800:-(
3+
líbí - dnes je dobrý den a tak ti dám sedm, jsou tu nějaké plusy ( 3+, 5+ ) když to sečtu, tak já dám šest a za plusy a zimu mi to tak vychází :-))
Takže makro objektiv, jo? :o)
Ondřej Buralt : no jo makro ale moc me to nejde :-)
Velmi zajimavé pojetí!