Tento snímek jsem vyfotila, když jsem mířila na Václavák fotit typického pražáka. Jakmile jsem ho uviděla, rozhodla jsem že to bude on, kdo bude "mým pražákem". Klučina tam drandil na svém stroji zbytek jeho rodiny seděl na chodníku opodál...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hmmm - ten černej rámeček se podle mne k tomu vůbec nehodí- jinak dobré- ale Prahu bych podle foto vůbec nepoznala- může to být kdekoliv
Torpédo tak trochu pózuje než drandí. Ale neva, docela fajn fotka, spíš mi taky vadí ten rámeček, a dole by mohlo být ještě kousek té dlažby.
Fotka pěkná, tonálně perfektní, kompo velmi dobré, pokud jsi ho teda chtěla tato detailně. Jen ten rámek je jako na parte.
Fotka typického pražáka se mi líbí, mohla být větší alespoň o ten rámeček.
typický pražák zcela netypicky - rámeček jako ostatní a brala bych ji větší
priestor chyba, ramik uz spomenutyy
rám prostor velikost
Děkuji všem za komentář
bez rámečku, pak to bude dobrý
Fajnový protrét, prostor mi nechybí a je dobře, že jsi přidřepla, čímž jsi dodala chlapci na důležitosti.
Jen bych to chtěl větší (kvůli posouzení technické kvality) a bez rámečku (ten se k tomu nehodí a je zbytečný).