Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ok
Možná, že bych ořízla tu pravou stranu s divokým stromem, nebo levou s tím sluníčkem- přijde mi toho na fotce už docela dost - ale takhle možná pro někoho zajímavější ...
Je pravda, že to trošku člověka honí z jedný strany na druhou, ale aspoň žádná nuda ;)
:-)
Mě se to líbí, jak to je....
5+