Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ej veru zelena
osobně mi docela vadí vlevo nahoře ten drát a neostrost
s tím nebem se toho asi bez filtrů moc neudělá, žejo...
ta zelená je super - teď v té zimě:)
hezky zeleny
-
je trochu menší, ale líbí
4/4
5-
4++
Myslel bych si, že foťák se měl posunout doleva, aby zmizely ty dráty a možná bych odřízl kus toho spodku, možná také celou oblohu, ta není pěkná. Možná bych tam nějakou vr fotošopu dodělal.
Trošku ořezat