Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobraa haluz
Barbie
od Mattela
:o)
prijde mi to jak kompozicne, tak tonalne fajn
renegade: tahle je nafukovací, nosím ji všude s sebou ;)
Majce a Janovi děkuji za kuk a slova
+ faaajn
6 by bolo za trošku väčší formát...:-).. pekná
mockrát Vám všem děkuji!
pekny)
škoda, že se jí za hlavou pletou ta madla žebříku, bez nich by to bylo jednodušší, přehlednější a lepší
TakyHonza: chápu, že Ti tam to žbrdlení vadí, ale já ho tam mám v souvislosti s těmi ostastními dvěma fotkami. Navíc ani nebyl žádný King Kong po ruce ;)