loni na Sumave (za technickou kvalitu nemuze Nikon, ale obavam se, ze GIMP...az se s nim poradne naucim, bude to snad lepsi)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Byla by to hezká fotka z výletu, nebýt techniky.
Není možné, aby snímek ze zrcadlovky udělal z obličeje nezřetelný flek.
4/4
do rodinného alba supr fotka
docela pěkný nápad a hezká albofka
škoda kvality
kvalita špatná
je to sice jen z vyletu, ale ma to fakt pohodovou atmosferu..ok :-)
velka skoda technicke kvality