•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 649 fotografií Černobílé foto
    • 101 484 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Medusas attack

487(5.7) 48 hodin: 270 (5.7)
Tomáš Vlk I-I Tomáš Vlk I-I (4 725 bodů)
V galerii: Černobílé foto

druhá ze série

Předlouho jsem vybíral. Mám asi 20 variant, pak jsem vybíral mezi asi pěti. Uvidíme, jak se bude líbit. Někomu se nebude líbit světlé místo u praveho horniho rohu, jinemu treba klesajici HO. Jsem zvedavy, pratele. Tomas

Jednu z verzí jsem umístil ještě sem http://digi.zive.cz/galerie/SubChild.asp?Qst=3301&Main=1

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    11.02.2005 00:24

    5+
    Ta první se mi líbila o chlup víc, měla punc originality...

  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    11.02.2005 00:25

    Originalita:) Fotografie vznikaji v serii. Tezko vymyslim originalni kompozici:) Ale budu se snazit

  • riva
    riva
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2005 00:33

    Super!
    Tieto fotky su podla mojho gusta :)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    11.02.2005 00:35

    2 Blacksoul: Teď, když se mi hlavou honí ospalé myšlenky, ... , ... , něco mne napadlo, inspiroval jsi mne :) hned zítra si něco zkusím :) (vlastně dneska :( )

  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    11.02.2005 00:35

    taky ok! ta první se mi líbila možná o chlup víc... v každým případě to vypadá na pěknou sérku:-)

  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    11.02.2005 00:36

    Tak ja jsem inspirativni... To az reknu doma, ti se budou divit!

    :)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    11.02.2005 00:38

    Uvidíme, ještě nic nevzniklo, nepočítáme-li nápad :)
    Dobrou noc

  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2005 00:40
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    11.02.2005 00:42

    5/6

  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2005 00:49

    výborné... lúbi moc

  • Slavomír Majerník pixelko
    Slavomír Majerník pixelko
    celkem 2 591 bodů
    |
    11.02.2005 00:50
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    11.02.2005 00:58
  • Dhakra
    Dhakra
    celkem 109 758 bodů
    |
    11.02.2005 01:12

    Tady se mi líbí ty "brutální" stíny... ;)) Opravdu jak nějaký attack... :)

  • otik 1
    otik 1
    celkem 379 bodů
    |
    11.02.2005 04:19

    dobry....ta prvni se mi libila o trochu vic

  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    11.02.2005 06:36
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2005 06:38
  • Jan Hruša
    Jan Hruša
    celkem 36 554 bodů
    |
    11.02.2005 06:58

    5++
    zajímavé...

  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    11.02.2005 07:25
  • Tomáš Hejl
    Tomáš Hejl
    celkem 34 012 bodů
    |
    11.02.2005 07:28

    pěkné

  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    11.02.2005 07:42

    6+
    noo podla mna je tato o nejake percenta lepsia ako predosla,tu vyznieva aj krasa kovu,tiene dostali iny nadych,paci sa mi to

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    11.02.2005 07:42

    Mě se tahle tvá série moc líbí, dovedu si to představit i ve velkém na zdi ....

  • Pavel Kynčil
    Pavel Kynčil
    celkem 1 924 bodů
    |
    11.02.2005 07:44

    Tenhle nápad - fotku jsem viděl někde ve starých časopisech o fotografování asi z 60 tých let a potom že se neopakujeme.

  • Gorgnar Šolcsson
    Gorgnar Šolcsson
    celkem 21 652 bodů
    |
    11.02.2005 07:45

    pekny to mas tomasi :O)

  • tulikráska
    tulikráska
    celkem 34 001 bodů
    |
    11.02.2005 07:45

    tak tahle je zatím nejlepší! už jen ten nápad a tady i velmi dobré provedení, jo jo, už se těším na další :)

  • Milan Spurný milans
    Milan Spurný milans
    celkem 18 976 bodů
    |
    11.02.2005 07:55
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    11.02.2005 08:05
  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    11.02.2005 09:20
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    11.02.2005 10:24
  • Mišo Bebjak
    Mišo Bebjak
    celkem 8 389 bodů
    |
    11.02.2005 10:28
  • Radek Benda
    Radek Benda
    celkem 20 401 bodů
    |
    11.02.2005 10:58

    me se libi, takovej sjezd vidlicek :)

  • jarmil paar
    jarmil paar
    celkem 26 211 bodů
    |
    11.02.2005 11:03
  • Lucie Nikk Dvořáčková
    Lucie Nikk Dvořáčková
    celkem 13 606 bodů
    |
    11.02.2005 11:35

    pekneee :)Zkus to nabidnout nejake restauraci ;)

  • Pavel Havránek
    Pavel Havránek
    celkem 520 bodů
    |
    11.02.2005 11:55
  • Jiří Novotný JKN
    Jiří Novotný JKN
    celkem 2 613 bodů
    |
    11.02.2005 12:32
  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    11.02.2005 13:32

    líbí, zajímavá kompozice

  • mercedeska
    mercedeska
    celkem 3 155 bodů
    |
    11.02.2005 14:03
  • Michaela Kučerová
    Michaela Kučerová
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2005 14:05
  • Andrej L.
    Andrej L.
    celkem 14 206 bodů
    |
    11.02.2005 14:28

    dobrý nápad

  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    celkem 81 361 bodů
    |
    11.02.2005 14:54

    zajímavý!

  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    11.02.2005 15:43

    Líbí

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    11.02.2005 15:51

    Líbí.

  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    11.02.2005 16:43
  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    11.02.2005 17:09

    Všem děkuju za návštěvu

  • sedemtrihaem
    sedemtrihaem
    celkem 18 934 bodů
    |
    11.02.2005 17:46

    paci sa mi to, ale mam taky pocit jak keby tomu chybalo este trosicku nieco, nieco co by ma viac vtiahlo do fotky, neviem povedat vsak co 6--
    mozno ma rusi ze ta hlavna vidlicka je akokeby nesumerna s tymi ostatnymi...

  • Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    celkem 105 bodů
    |
    11.02.2005 17:55

    5+...v každém směru...zajímavý motiv....ale!...je možné seřadit vidličky za sebe....nebo proložit vzájemně...stíny???...chtěl bych větší rytmus v záběru!....zkusíš to ještě....?

  • Roman Hanes
    Roman Hanes
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2005 18:07
  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    11.02.2005 18:27
  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    12.02.2005 00:13
  • nip
    nip
    celkem 11 281 bodů
    |
    12.02.2005 01:37

    Máš vskutku zvláštní pohled na vidličky ... :-)
    Stíny bych se pokusil využít víc ... !
    V tomto případě se výjimečně přikláním k MAHONYmu ..:-)
    a rád si počkám na další ...

  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    12.02.2005 08:57

    Díky všem.
    To: Mahony - Rytmus - zkus jestli je vic v http://digi.zive.cz/galerie/SubChild.asp?Qst=3301&Main=1
    A vidličkovou serii jeste budu pokouset, takze jeste nejaky kompo z toho snad dostanu. Zase nemam tolik casu na foceni, tak bych chtel zkusit vic veci, nez zas ta chvile pomine a ja pak o fotaku budu moct jen snit

  • EASTON Jirka Šára
    EASTON Jirka Šára
    celkem 9 237 bodů
    |
    12.02.2005 09:39
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    12.02.2005 16:53

    Ty hrátky s vidličkami ti opravdu jdou...

  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    12.02.2005 17:43
  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    14.02.2005 13:34
  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    14.02.2005 17:46

    predtym bola lepsia

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    14.02.2005 20:22
  • VV 1
    VV 1
    celkem 21 176 bodů
    |
    15.02.2005 08:26
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    15.02.2005 12:27
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    15.02.2005 16:11

    obyčejná vidlička, no a vidíš

  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    17.02.2005 22:43
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    18.02.2005 09:43

    Děkuji za zajímavé a pro mne poučné úvahy u poslední fotky. Rosťa.

  • Van
    Van
    celkem 1 888 bodů
    |
    18.02.2005 10:10
  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    20.02.2005 11:39
  • Ondra Čížek
    Ondra Čížek
    celkem 1 892 bodů
    |
    22.02.2005 14:55
  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    25.02.2005 13:24

    :: 5+ ::

  • daniel vojtech
    daniel vojtech
    celkem 87 563 bodů
    |
    27.02.2005 20:21

    taky se chystam ted na jednu serii priboru... musim si dat bacha abych se neopicil...

  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    28.02.2005 15:07
  • Lubos Hornak - Nitovka
    Lubos Hornak - Nitovka
    celkem 9 295 bodů
    |
    06.03.2005 16:20

    Dobru chut...L

  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    10.03.2005 20:43
  • Fotograf 58
    Fotograf 58
    celkem 256 bodů
    |
    10.03.2005 21:38
  • Jan Fiala
    Jan Fiala
    celkem 5 787 bodů
    |
    13.03.2005 10:41
  • Roman Zakopal
    Roman Zakopal
    celkem 15 566 bodů
    |
    21.03.2005 22:05

    Líbí moc..

  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    celkem 0 bodů
    |
    23.03.2005 22:12
  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    25.03.2005 10:20
  • Marquet
    Marquet
    celkem 948 bodů
    |
    26.03.2005 10:01

    skvělý nápad, skvělé provedení, skvělá fotka :)

  • alice gurinova
    alice gurinova
    celkem 4 223 bodů
    |
    13.04.2005 08:25

    Napadite,dobra cista fotografia

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    20.04.2005 21:41

    mě se líběj stíny a kompozice,taková krásně akorát

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    24.04.2005 18:22
  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    11.05.2005 20:25

    hezká ,podobnou máš i v DIGI že?

  • Luděk Bubeník
    Luděk Bubeník
    celkem 10 111 bodů
    |
    04.08.2005 15:39
  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    11.08.2005 15:22

    :) líbí

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    27.08.2005 15:34
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    23.09.2005 05:14
  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    04.11.2005 23:25

    Tome, tak ta píše (teda píchá, vidlička, že?), bezva kompozice, fakt

  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    16.11.2005 13:40
  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    30.11.2005 22:04
  • Martin KOVALIK
    Martin KOVALIK
    celkem 406 583 bodů
    |
    30.11.2005 22:47
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    31.01.2006 11:59

    5+

  • Fyl
    Fyl
    celkem 17 343 bodů
    |
    30.04.2006 15:56
  • Efa Malúš.
    Efa Malúš.
    celkem 6 801 bodů
    |
    28.08.2006 23:58

    můžu hodnotit asi je kladně- mám dost podobnou nahoře na skříni..

Další informace

Vloženo: 11. 2. 2005
Album: Kuchyňská havěť
Zobrazeno: 174 x
Fotoaparát: Olympus C-750 UZ

Štítky fotografie

  • rozhodující okamžiky 4884x
  • zátiší 15353x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • Mesto 2005
  • Naléhání (erotic theme)
  • 2x2
  • Mesto 2005
  • Underground storm!
  • Solitér
  • Mesto 2006
  • Chrám malého boha
  • Být tátou je, když...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Unavená
  • ***
  • Skřítek
  • Alexandra
  • Ticho v nás...
  • V opuštěném domě
  • za světlem
  • Paraplíčko
  • rozhodující okamžik
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.