foceno z Velikeho Vitreniku
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
ma to technicke rezervy,a ja bych asi ozelel levou cast a zameril se vice na more
hezké
Je to hezké světelně i kompozičně, ale mám takový pocit - nebylo to nějak nezdravě doostřováno?
Určitě nezdravě ne.Doostřuji jako obvykle už originál byl krásně ostrý.