Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
takovéhle barvy jsem v Chorvatsku neviděl, a to jsem Jadran prokrizoval krizem krazem
4+...Atmosfera
ale jo.. ty ftáky jsi tam dodělal, nebos měl takovou kliku?
líbí, ale ty barvy jsou nereálné. Nejen v Chorvatsku, ale ani jinde jsem slunce takhle barvit neviděla.
dost tmavé u mě
líbí, barvu neřeším
Věřte nevěřte, s barvami jsem nic nedělal. Trochu jsem přidal kontrast a jemně ztmavil, jinak nic a na samotné barvy jsem nešahal. Holt neznamená, že když někdo neviděl takové barvy, že nemusí být a navíc si budeme muset zvykat na to, že se příroda a podnebí na naší planetě trošku mění, ne vždy k našemu obrazu. To na co jsme byli zvyklí již platit nemusí..
barvy jsou pro mě v poho, celkem zajímavé...ale vadí mi ta středová kompozice (slunce uprostřed) .....tu nemám rád.
líbí +