Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
asi bych to poskládal jinak..ale jo...tohle je moje:)
asi bych šel napřeskáčku, ale rozumím tvému příběhu
Plná slunce ... líbí
Děkuji :-) Podařilo se mi být ve správný čas na správném místě ... :-D