foto z malé procházky
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to máš tamrona devadesátku? Nejsem si jist, zda ta kombinace 1/1600 na f3,2, je pro tuto fotku optimální. Pejsci jsou nádherní, nicméně nejsou ostří, což je škoda. Kdybys to o jedno číslo přiclonil, vůbec nic by se nestalo. Ale krásní jedinci.
Pěkná dvojka :-))