Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
snizek pekny.. stiny pekne..
líbí
TM/AI=4/5
IMHO to chcelo korekciu expozície
to je sialena vec
parada!
pekné stíny
moc pěkný
paci sa mi
velmi smutne
Hezké nalezené zátiší, ale v černobílé by to bylo lepší. Trošku ruší ten hrbol vlevo nahoře...
dobré
tož to se mi líbí
krása!!
5+
paráda
to je velmi pěkný, ale tohle si říká o převod do BW
zurivost plcha?????? :))))
mas vyborne názvy fotiek :)))