Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajímavý kontrast
až na ty modré "útvary" se mi fotka líbí
Nelíbí...
to "modré" sa mi tam dostalo neviem ako, lebo je to robené doma na ilford multigrade, ale skenované takisto doma - asi tým to nejak vzniklo
(-) Na mna je prilis "tvrde" ten kontrast a obloha uplne dobiela. Stalo sa to uz pri vyvolavani alebo az pri naslednej uprave? (sken++)
O.K.
...
krásnej jen hodně světlej
líbí, zajímavé
Libi 5++
Pekne, vyzera to ako stara fotka!