Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
na mojom LCD to vyzera poriadne zrnito a neostro, ako si to fotil ? na plny zoom a ISO 400? celkom by ma to zaujimalo
Je to síce fotené na maximálny zoom okolo 12x optický, ale predpokladám, že to spôsobilo softwarové doostrenie. Možno som to prehnal, ale u mňa na relisys to nie je až také zlé. Ďakujem za každú pripomienku - učím sa
kvalitu to nemá,ale sú zlatí
Je tam už vidět chyba optiky (barevná vada)..
3+
4+1 za moment
Peknu nozicku ma ten vrchny, ale dal by som to do momentiek. Tie hlodavce sa museli pohybovat pekelnou rychlostou... L
dojem - 6
kvalita - 3
dám ti za 5, ale ať už to je příště lepší ! :-))
:-)
Škoda kvality, byla by to suprová fotka...4+
roztomilé asi to byl dost velký zoom podle toho zrna