Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To nebe me moc nenadchlo.
jde z toho krásná zima, jen obloha mi barevně příliš neladí. ruší celkový "mrazivý dojem". ale jako celek se mi to líbí.
pekné :)
- volil bych asi jinou kompozici a barvy
Ha...! :-) Olda je krajan...! Vim ze to tak v realu nevypada...vidim v tom silnou zmenu barevnosti v PS..a abych pravdu rekl, ta uprava mi moc nesedi...:-)
jako Dusan Zabrodsky
To se mi libi, vypada to "prasilovsky". klidne bych odrizl ten snih dole.
ta modrá ještě jde, ale nebe mi nesedí
5
Škoda toho neba.
modra je dobra, ale ta obloha a hnedy sneh... tebe sa to zda ok?
posobi to ako obrazok z nejakej PC Game,lem mi nejde moc dohromady ta sepia s modrou
5+
Skoda tych stop po autach.
Dobrá práce!
pěkné.6-
5++
Pekne, pouze barevne mi to nesedi..
mozna bych to hodil do sekce experiment... vrsek mi prijde az moc kontrastni vuci zbytku...
Zajimavá atmosféra
Trochu výhrady k barevným hrátkám .. :-(
ano je to ledový dojem.. ale tak zajimavé sladění barev
Zajímavá atmosféra.
pěkné..je z toho cítit opuštěnost a chlad...zima.
barevne se mi to prave libi
moc hezké
zdravim
zajímavé
5+
Pěkné