Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hele jak máš dluho foťáček? moc dlouho ne co... :) já ho mam od května 2004 a takovýhle fota jsem fotil taky ale pak jsem se na to vyprdnul... zkoušej dál... hodně zdaru :)
Je to trochu podexponované a bral bych výraznější motiv, ale to se časem podá :)
nic moc, promiň...
...neostré rozjeté o ničem..tráááálalááálalááá
Kdyz uz se to moc nepovedlo, pomohlo by tomu trochu SW uprav (alespon zvetsit kontrast, a doostreni po zmenseni)...
3+
bídná ostrost, slabé světlo..
ale mráčky máš hezký :)
Hodně neostré, asi to bude už na oroginálu, něco málo bys spravil v PS, časem na to příjdeš, nevzdávej to :)
5/3
mázlý
doostřuj v PSP
ostrost, lepší světlo... no zkoušej, určitě to půjde líp