furt to samy;
bonus:
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-D,+
:D
fajn prostředí
a taky prevostreny, vid, malino? .)
tvuj standard
mě se to prostě líbí
ostře sledovaný hu (:
A nakonec mu upad pták - alegorie je jasná... ;-))
(Mistr .hu promine - má totiž smysl pro humor... že jo? :)
Dvakrát zdrclý anglán v kontinentálních reáliích, jednou jeho převtělení, páč to byl kouzelník. Ale takovej bezradnej.
dyť se nejprv zdrcl a pak až proměnil, za což ho postihl tvrdý trest. zajímavý počin, dobře to je poskládané. a jestli ten bonus je intrem, tak to je pak jasné...asi měl velké ambice. není v tom ještě nějaký politický podtext ?
šest
Ten člověk vypadá pokaždé jinak! A tady opravdu... vypadá :P A včil jsem porušila 3. pravidlo. Bonus je za plus.
+, pěkná je :)
jj. pády bývají blbý..skoro by se mi líbilo někdy TD..IKARŮV PÁD.
nej je ta druhá....
fajn dílko, čoveče... až na tu hajlovačku... :))
Betty, to je ženiální nápad!
tuto seriu som si oblubil, hlavne 1 a bonus :)
to je ale hezkej paň... :)
foto za +...
uplne by mi stacila prva. ta je vyborna. ostatne berem do poctu.
tode
Mít objekt plynovou masku, tak mi to něco/někoho připomíná :-)