Smědava, Jiz. hory
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Líbí.
je to takovy zluty :(
Prosím pište i komentáře, ať vim co zlepšit...
pěkné
Ta žlutá mi nesedí
ta barva mi nesedi..
promin ale taky mi to nesedi
Velmi pěkné! Má to zvláštní atmosféru, kompozice dobrá... jen možná trochu jinou barevnost... I tak líbí!
krásná atmosféra...
Zkuste to převrátit (vodorovně) a lehce ubrat intenzitu barvy. Uvidíte, že to bude lepší.
Ty dva stromy uprostřed jsou docela srostlý, ta sépie se mi zdá docela tmavá.
tohle je super a ta colooornost :) hmm souhlas s dhakříkem :)
moc hezké; já bych ubral na trošku saturaci
Me se atmosfera zamlouva..
k zima má jine barvy. Volil bych studenější odstín
Nelíbí se mi barva, ale jinak pěkné.
fajn
má to svou atmo... Rád bych ji viděl i v přirozených barvách.
parádní