Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ta první větvička byla o něco lepší, takhle už mi to moc nesedí, je z ní už skoro jen silueta, navíc nahoře zasahujou do fotky ještě další lístky, což ruší
Jinak je to docela slaboučké, něco tomu chybí
ok,díky za názor
ty zasahující lístky mě taky ruší-jinak se mi docela líbí 4/5
Zajímavá