Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
a co si mame predstavit, orech? :)
No, ořech je to pěkně zmršeně nafocenej, nicméně jsem si vzpomněla na ten vtip, co mí před pár dny vykládal zákazník, o tom vykuchaným netopejrovi a že stačí v jistém okamžiku otevřít oči...
Mne to připadá na sopečnou lávu, body ale nevím