Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda toho tónovania, dosť to potláča dojem z fotografií. I keď ich hlavný význam tkvie inde, rád sa na ne pozriem.
Páči sa mi, že sú tam zachytení i spolulezci, nepáči sa mi, že zanikajú. A mohlo ich byť trochu viac, na úkor bršku
přitáhla mě sem vaše přezdívka
fotka se mi líbí, tónování je mi fuk
Starý diapozitiv - to je celé to tónování. :-)
+/-
Neni to na Pálavě?
Na Palavě, říkali všichni kolem mě. Dlouhý á jsem slyšela, snad teprv až když se začly budovat Mušovský jezera.
jednou se rozhoupu...a taky ukážu nějakou skalní :-)