Zvláštní, co dokáže čajová svíčka a obyčejný plynový zapalovač :o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezký kouzla
Jen škoda, že se mi nepovedlo vyfotit to samé, když jsem foťák ještě podložil...Ale já se nevzdám a budu to zkoušet dál! ;-)
vazne skoda, ze se jsi to nestihl hodit tam ten plamynek cely...ale vazne moc pekny
jo, dokazu divy. a to ovela vacsie, nez je toto. prepac, ale takto nie, to je velmi nepodarene.
Škoda,že plamen není celý.Pěkný!
pekne...