Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:) 3++
viděl bych to spíše na kategorii humor. Jinak technicky to není moc dobré. Jinak bych ten traktor posunul víc doprava u uříznul tak cca 3cm silnice
3-..sry..ale výborná foto to není ani náhodou..
dobrá momentka
Jsem si vědom toho, že fotka není zrovna nejhezčí a ani zrovna moc ostrá, ale je tu jeden fakt, který to vše vysvětluje: je to focené za jízdy z okénka. Bylo to totiž na poměrně frekventované silnici a nebylo kde zastavit, tak jsem zpomalil, otevřel okénko a fotil.
Pozn. Při focení jsem nezpůsobil žádnou dopravní nehodu :)
Ty jsi tedy pirát, na frekventované silnici ,jak píšeš,se nevěnuješ dopravní situaci a fotíš.Doufám,že se s Tebou někde nepotkám.Jinak fotka jako humor dobré.Určitě bych přidal tuto kategorii!4++
6ádnej strach, vedle mne seděla přítelkyně, která byla připravená v krizi převzít volant ;-) Takže setkání se mnou na silnici není nijak destruktivní - aspoň zatím nebylo :) Ale ještě mám rok na to, abych se dostal z nejobávanějších řidičskejch let, což je 18 a 21 :)))
:))