Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
rovnal bych spodek ale jinak hodně zajímavé
supa
Páči sa mi.
dost dobré..možná by mi stačil i levý čtverec
do čtverce by se nevlezl drdol... asi :)) A čb jsi zkusil?
dobré to je!!
dobré
[Označit fotografii]
Výborná fotografie.
Zajímavá fotka. Osobně bych ji nalevo oříznul, aby řada židlí s lidmi nekončila před okrajem fotky.
tyjo, to je panoramatko.. fajn toto!