Někde na hranici mezi South Dakotou a Wyomingem
Sken z negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
padá trošku doprava,ale jinak pěkný
hezké
pekne
romantika
!!! Název je přesnej!!!
Mě se to líbí 8)
pekne
presne jak tu nekdo poznamenal .. trochu do prava .. ale jinak gute .-)
hezké - romantika
díky, jsem rád, že se líbí
Tam bych se chtěl někdy mrknout :)
a já bych se tam chtěl mrknout ještě jednou :(
Tyd Ti to pada, prece to vidim :-)
konečně se mě někdo zastal :)
ale jo,dostanes za 6 :) at nezeru.
brána do jinýho světa...
:-)
:: 5+ ::
Mají to pěkně udělané a tys toho pěkně využil. O krajině za bránou ani nemluvím, moc pěkné.
Co dodat, pěkný ...
Uklidňující a pěkné
Musel jsem se mrknout... Opravdu nádherné místo...
5++
Fajn... a ještě lepší s přihlédnutím k názvu...