•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 647 fotografií Černobílé foto
    • 101 475 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

TŘINEC WERK

Slovní hodnocení Tato fotografie má pouze slovní hodnocení
Pavel Zubek-Palo Pavel Zubek-Palo (16 436 bodů)
V galerii: Reportáž

KAP - malé ukápnutí surového železa v ocelárně je běžné, ale šplouchnutí takového malinkého množství na hlavu by určitě dobře nedopadlo...
Hoj

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Zigi J.
    Zigi J.
    celkem 0 bodů
    |
    08.04.2010 16:33

    možná ani na noze by to nebylo příjemné :-)

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    08.04.2010 16:40

    líbí se mi, Palo... připomněla mi dětství a exkurze do Poldovky :o)

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    08.04.2010 16:40

    to také

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    08.04.2010 16:41

    Dani, tam bych se také rád podíval, ale už to tam asi v životě nikdy nebude...,škoda,hoj

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    08.04.2010 16:45

    špica

  • Tom Z.
    Tom Z.
    celkem 121 057 bodů
    |
    08.04.2010 16:57

    +

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    08.04.2010 16:59

    Palo, já tam před pár lety vlezla - a byla v naprostém šoku. Z fleku by se tam daly točit válečné filmy... :-/

  • Marie Štefková
    Marie Štefková
    celkem 4 551 bodů
    |
    08.04.2010 17:05

    pěkné, tam jsem byla :o)

  • Majka55
    Majka55
    celkem 18 255 bodů
    |
    08.04.2010 17:17

    tak já se přiznám, že jsem tam ještě nebyla, ale ani mi to moc nevadí - fotka se mi líbí více- když jsou tam nějací lidé...

  • Lucie Kozáková Luko-photo.com
    Lucie Kozáková Luko-photo.com
    celkem 2 388 bodů
    |
    08.04.2010 17:34

    vynikající, opětovně :)
    +

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    08.04.2010 17:38

    Dani, myslím, že se tam točila část filmu Karamazovi...
    Majka55, lidí tu mám také spoustu:-)))
    Hoj a díky všem!

  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    08.04.2010 17:49

    uf..kouknu a už jsem vařená:-)
    pěkný...jako vždy a zajímavý...
    hoj:-)

  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    08.04.2010 17:58

    ...juuuuj ta kapička je parádna, lubi ;), caf...

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    08.04.2010 18:13

    krasa, krasa, to je ceresnicka ten 'ohnostroj' na zemi, super Pali :)

  • tatá milan
    tatá milan
    celkem 30 720 bodů
    |
    08.04.2010 18:42

    bezva

    // zdravím

  • LUMÍR K.
    LUMÍR K.
    celkem 161 346 bodů
    |
    08.04.2010 19:06

    To prsknutí kapky tomu dodává šťávu, moc hezké.

  • Pali TRPAS Hradiský
    Pali TRPAS Hradiský
    celkem 2 445 bodů
    |
    08.04.2010 19:41

    chýba človiečik, ale i tak fajné

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    08.04.2010 19:53

    ten člověk tu nesmí být kvůli bezpečnosti

  • Milan Strachota
    Milan Strachota
    celkem 38 592 bodů
    |
    08.04.2010 19:54

    ++

  • Josef Vodrážka
    Josef Vodrážka
    celkem 0 bodů
    |
    08.04.2010 19:57

    zajímavá fotka

  • hu
    hu
    celkem 9 580 bodů
    |
    08.04.2010 20:21

    +

  • HELA Medunová
    HELA Medunová
    celkem 10 141 bodů
    |
    08.04.2010 20:31

    parádička

  • Viktor Mácha
    Viktor Mácha
    celkem 7 504 bodů
    |
    08.04.2010 22:29

    Dana Kovalova + Palo: v Poldovce mají elektrické obloukové pece (http://www.viktormacha.com/cz/foto/Fire-ironworks-and-smelting-plants/poldi-h-tte-s-r-o-159), nikoliv konvertory. A Karamazovi se točili v železárnách Hrádek (http://www.viktormacha.com/cz/foto/Fire-ironworks-and-smelting-plants/zelezarny-hradek-a-s-133). ;)

    Fotka fajn, znám z PE. Hoj!

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    celkem 2 722 bodů
    |
    08.04.2010 23:18

    Podobně to vypadalo před pár týdny na Rammsteinech.

  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    09.04.2010 03:51

    Prima kompozice...povedená reportážní...:-)

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2010 07:52

    fajn

  • Jaroslav Šramar
    Jaroslav Šramar
    celkem 28 203 bodů
    |
    09.04.2010 08:44

    Zase bude mít uklizečka práci, foto fajn, hoj

  • P. Ouředník Fotografie Šumavy
    P. Ouředník Fotografie Šumavy
    celkem 37 389 bodů
    |
    09.04.2010 08:50

    bezva, tyhle tvoje ocelové..:)

  • Petr Louženský
    Petr Louženský
    celkem 13 534 bodů
    |
    09.04.2010 09:36

    ++

  • TomTom 1
    TomTom 1
    celkem 10 886 bodů
    |
    09.04.2010 11:35

    Fajn fotka, párkrát jsem tam byl super místo, ale špatně se tam hledá vhodná kompozice. Dobré.

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    09.04.2010 13:41

    Viki, díky za upřesnění:-)
    Raule, já na nich byl také! Jo, podoba tam byla festovní!
    Jar.Š.: klela strašně, když to viděla:-))
    Tomueli: http://www.ostravainfo.cz/intro.php je to zítra, já to nedám, ale není to ta akce, o které jsem ti psal v mailu
    Hoj!

  • Tomáš Tichý
    Tomáš Tichý
    celkem 1 785 bodů
    |
    09.04.2010 14:21

    paráda

  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    09.04.2010 14:26

    bezvadná

  • renegade
    renegade
    celkem 493 bodů
    |
    09.04.2010 17:21

    *
    :)

  • Balázs Németh
    Balázs Németh
    celkem 1 995 bodů
    |
    09.04.2010 21:01

    +++

  • Pavel Kadeřábek
    Pavel Kadeřábek
    celkem 24 746 bodů
    |
    10.04.2010 11:19

    parádní fotka :-) ahoj

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    10.04.2010 17:13

    moc pěkné,parádní barvy

  • Martin Kusyn
    Martin Kusyn
    celkem 5 510 bodů
    |
    10.04.2010 21:18

    +

  • Renata Kosnarová
    Renata Kosnarová
    celkem 52 932 bodů
    |
    10.04.2010 23:43

    pěkné

  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    11.04.2010 02:45

    pěkné foto

  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    11.04.2010 09:18

    výborné foto

  • Juraj Macko
    Juraj Macko
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2010 09:31

    v podobnom prostredí som pred 20 rokmi strávil 3 roky.
    fajn záber

  • Juraj Macko
    Juraj Macko
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2010 09:32

    na jedinú z tých rozlietajúcich sa struskových "hviezdičiek" v topánke sa bežnemaródilo aj mesiac

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    11.04.2010 11:06

    Juraj, a kde? V Košicích nebo v Čechách?
    Díky všem za zastavení a koment.Hoj!

  • Juraj Macko
    Juraj Macko
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2010 11:18

    Pracoval som vtedy ako kovací žeriavnik na hutiach v Dubnici nad Váhom, koval sa tam špeciál. Občas som zaskakoval na oceliarni vo vedľajšej hale. Peklo na zemi. Ale keď som chcel ísť na vojnu iba na 5 mesiacov :-))

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    11.04.2010 12:04

    aha? Díky za info! Či tam ta fabrika ještě funguje? Nevíš?

  • M.V. 1
    M.V. 1
    celkem 37 856 bodů
    |
    11.04.2010 13:08

    pěkná

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    11.04.2010 20:17

    dobry

  • Zdeněk Ondrášek
    Zdeněk Ondrášek
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2010 20:32

    bezva

  • Fotograf 272
    Fotograf 272
    celkem 4 234 bodů
    |
    11.04.2010 21:50

    tlieskam.

  • BR
    BR
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2010 23:47

    ten světélkující dikobraz dole se ti fakt povedl

  • Jaroslav Beňo
    Jaroslav Beňo
    celkem 50 518 bodů
    |
    13.04.2010 11:11

    pod takymito kokilami som sa aj v hlinikarni ZH nerad pohyboval...volakedy daaavno som tam mal na starosti pecne pocitace...teraz je to uz ina hudba vyroby, ako to prevzala norska spolocnost...
    tymto pozdravujem pana ing. Jana Kacalu...ktory tie pocitace vymyslel priamo na mieru...jednalo sa hlavne o zdvih anod v kyslicniku hlinitom...
    hoj

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    13.04.2010 15:47

    Hoj!

  • Alena Skřipská
    Alena Skřipská
    celkem 636 bodů
    |
    14.04.2010 23:22

    paráda

  • osty63
    osty63
    celkem 42 365 bodů
    |
    19.04.2010 19:47

    stačí struska od sváření a je veselo
    ***

  • Cyril Grebečí
    Cyril Grebečí
    celkem 12 235 bodů
    |
    21.04.2010 15:01

    Dobre si to napasoval a farby sa pekne dopĺňajú. Prskajúce železo dáva tušiť prítomnosť človeka.

  • Ján Macho
    Ján Macho
    celkem 87 400 bodů
    |
    30.04.2010 09:33

    pekné Palko,ahoj

  • Jaroslav Tvrdy
    Jaroslav Tvrdy
    celkem 14 539 bodů
    |
    14.05.2010 21:41

    Hyc jak cyp ;-))

  • wojtar
    wojtar
    celkem 95 976 bodů
    |
    22.06.2010 20:56

    vynikající-zase!!

Další informace

Vloženo: 8. 4. 2010
Album: Industriál
Zobrazeno: 246 x

Štítky fotografie

  • reportáž a dokument 24673x

Další fotky autora

  • TŘINEC WERK
  • TŘINEC WERK
  • ZUZKA V
  • EXPEDICE SILESIA 2009
  • ZUZKA IV
  • VITKOVICE HEAVY MACHINERY
  • MIONŠÍ
  • TŘINEC WERK
  • TŘINEC WERK
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • ...ve sklářské huti...2
  • Letiště Kejžlice
  • start
  • bez názvu
  • V Obříství...
  • V lázeňském parku...
  • Vánoční trhy...
  • Salto
  • Na Konopišti......
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.