Dnešní mini výlet do oblasti Morávky v Beskydech. Málem jsem se v tom údolí zabil, jak to klouzalo...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fakt to tam takhle jeste vypada? Libi se mi ten snimek.
má to pěknou atmosféru
vyplatilo se riskovat ;-)
Fotofrafie moc pěkná a technicky výborná.Působí na mě trochu jako koláž.(barevné rozdíly mezi popředím a pozadím)
parádička - moc líbí :)
Moc fajn Pavle
*
nahore si mel asi prechodak co ? :)
ale tahle fotka me teda moc nebere...pusobi na me spis jako ze se to cvaklo aby neco bylo :)
Všechny fotky z toho výletu vypadaly ve foťáku úžasně :-D Doma to dopadlo takhle, ale tak aspoň do repertoáru vodopádů mám mlhavou pochmurnou...
myslím, že se povedla ;o)
Prijde mi komicky, ze nekdo napise, ze se to jen "cvaklo" protoze sama vim, ze neco takhle vyfotit neni jen to cvaknout :). Pro me naproste perfektni prace....to bych si dala i na zed (p.s. to opravdu takhle kazdemu nepisu)
líbí, má to atmosféru
Moc fajn snímek. Líbí se mi to tou pochmurnou atmosférou která dominuje pozadí a dobře zvládnutým popředím.
Majda Martinská : :)))) doufam ze si delas srandu
Pavle, tohle je fajn fotka a vůbec bych ji nedegradoval na nějakou znouzecnost ... Nenapadá mě nic, co by se dalo udělat výrazně lépe, ta fotka má navíc úžasnou atmosféru. hoy
atmosféra super :)
Ne nedelam....ja spis doufam, ze si ji delas ty :). Copak se to da jen tak cvaknout? Zaprve to neni mozny uz technicky, leda by pan autor byl stromem a mel super stabilitu....a za druhy CVAK vypada proste jinak....takze ted tak trosku doufam, ze srandu sis delal ty a ja te jen nepochopila :)
Tedy abych byla konkretnejsi :), ono na kazdeho pusobi neco jineho, proto tohle na tebe nepusobi a na me to zase pusobi moc....od toho jsme kazdy clovek a je to v poradku. Takze proti tomu, ze se ti to nelibi bych nemela vubec nic, ale proti tomu, ze je to jen CVAK vcelku dost :)
Majda Martinská: cvaky udelas i se stativem majdo :) ja taky poslední dobou jen cvakám počasí nepřeje no :)
:) aha...takze jestli tedy muzu poprosit, jaky je tedy rozdil mezi cvakem a necvakem :) ? Ja tedy nevim, ale rozlozit stativ, tim padem si dat velky pozor na kompozici, protoze preci jen na stativu se dava vic pozor, dat popripade sedy prechodak....hm, na me to uplne jako cvak nepusobi :). Nejak bych spis rekla, ze ten clovek o tom musel premyslet, uz proto, ze vytvoreni te fotky mu muselo sebrat nejakou tu minutku. Ja vzdycky za cvak brala fotku, kdy clovek jde, vcelku bez rozmyslu nekam zamiri, cvakne a jde....stojim si za tim, ze tady v tom pripade tomu tak nebylo. Jako beru, ze se ti to nelibi, to ano. JInak mas pravdu, pocasi moc nepreje....dneska jsem prinesla fotky, ktere jsou rovnou vsechny smazala :(
No ták, nehádejte se, není to úplně ono, ale přece tady nejde o život a smrt :-D Je to zábava, záliba...
čau Pavle, tohle se mi vubec nelíbí. Chápu, žes chtěl mít vodopád nakomponovaný jinak než je zvykem, ale tady to (myslím si z důvodu nezajímavosti vršku) vůbec nevyšlo. Dole mi chybí kousek místa a jak psal Petr Poppl, vypadá to jako by byl na vrchu přechodák, takže bych si být tebou s tím vrchem pohrál aby to nešlo poznat. Ale vidím, že ostatním se hodně líbí a navíc, vždycky záleží na tvém záměru :-).
libi
líbí
nesedi mi expozice/prace s filtrem-nahore tmave dole svetle
Jejda, vy asi nikdo nevěříte podmínkám :-D Nahoře, ve vyšších polohách byla ta mlha už tak hustá, že to působí tmavě, ale filtr neměl s tím nic společného.
No tak tady Ti vyšlo počasí,úplně parádně,tohle se mi ještě nepovedlo,ahoj Pavle :-)
:)
paci sa mi to ;)
Jo, tohle se mi líbí! I to, že je dolní půlka barevná a druhá téměř BW. Dobré protiklady.
Velmi povedené. Má to náboj. Líbí se mi.