Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je mi protivná
ten napad mi prijde fajn, ale timhle lehce zabitej... pri nejmensim pridusenej...
já myslím že si jsou navzájem užitečné :-)
...fotka bída
námět mi taky přijde dobrý,ale to provedení
ježíš fuj,to jsem se lekl