Ve skutečnosti zas tak černý není, ale na této zimní fotce vypadá velmi ponuře.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Diagonála je fajn,ale v tom potoku by mal byť nejaký super odraz.Hľadaj!!!.Musíš divákov niečim zaujať.Navyše je to málo kontrastné,šedivé,bez života.Ak chceš fotiť potok,čo podľa názvu asi chceš,tak musí potok fotke dominovať a ty sním privádzaš pohľad k tej konárovitej,chaotickej džungli.