22.11.2009
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
+
5
.)))
+++
+
+
paci kompo/obsah, ale posobi dost mdlo, nekontrastne
paaani to je parada, chcela som tam ist tento vikend, asi som zavahala
po expoziční stránce kalamita
Ota Lehnert: priamo kalamita? hmmm co konkretne?
to Lumax: no mohlo by to byt trochu svetlejsie asi, ale kontrastnejsie uz asi ani nie. Jednak ta hmla vytvara dost opar (moc nepomohol ani polarizak) a jednak podvecer na koci jesene uz ani v reáli tie farby nebývajú nejako kontrastné, alebo si to myslel nejako inak? Rad sa nieco nove dozviem ;) ...diky
**