cas 6 sec.
clona f/22
film KODAK PORTRA 400 VC
tej čiernej oblohy tam má byť toľko koľko jej tam je
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to som tuším dnes už niekde videl :)))
6- za tu oblohu aj ked viem ze si to tak chcel nesedi mi. ale pekne
vrch urezať...
5++
Asi tomu uskodil sken
aj ja si myslím, že trochu urezať ten vrch, ale inak super
správně, pravidlo zlatého řezu aplikovat i na výšku :o)
4-
Super, jen bych ořízla trochu víc tu oblohu!
Tolik oblohy tady podle mě nevypadá špatně, dodává tomu jakýsi rozměr, ale asi bych jí tam taky nenechal tolik, asi tak o tři cenťáky bych to říznul...
Páči sa mi, pekne si zachytil aj ten "smradový opar" nad Slovnaftom... :-)
Maličko přepálená...
6 ale ked ta obloha tak ma byt... tak 5+
PS odkial je to fotene? od parlamentu? alebo spod hradu?