Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Není zřetelné, kam jsi vlastně ostřil, a je tam toho moc. Prospěla by tomu jednodušší kompozice. Dobře zvolená hloubka ostrosti.
3+
Světlo by nebylo špatné, ale ostrost není ideální...Pravá strana taková chaotická s těmi ořezy rostlinky...