Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
++ rozprávočka.. ;)
takto pojaté celkově max. 3+
líbí
+
Škoda náklonu a opět přeostření,i ten formát se mi moc nepozdává,jinak čas vody a barvy se mi líbí.
Místo je opravdu pěkné,srovnal bych a volil jiný výřez. 5-