Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
toš nevypadá to špatně
5
Asi bud za špatného,ale tohle se moc nepovedlo,zvlášť voda je už dost "přesvícená" a má namodralý nádech,velkou část zabírá balvan a překrývá částečně vodopád,chtělo to kousek popojít doleva, i malý náklon je tam znát a nahoře bych trochu přidal,aby kapradí a rostliny nevyrůstaly z rámečku.
škoda té vody,moc svítí,jinak fajn
pro mě asi moc mléčná voda(navíc fialová).Kratší čas a je to fajn,jinak souhlas s Pazďou
přesně jak Pazďa.
Záběr je to pěkný,ale ta voda je bez kresby.
Zajímavý pohled takový jsem tady ještě neviděl. To slunce trochu uteklo