Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+++
Máme rádi zvířata..........:-)
zaujala mě jiskra v oku, jaksi úplně někde pryč vzadu:-)
Ta kočka má v sobě více energie a dravosti,než Pluhařův minipsík!!!!
tož hustý to predátor...:)...dobrý..
Velmi povedený moment!!!
Moc pěkná
:o(
tato je bombova :)