Thailand
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Aha Thailand, škoda, že se někdo nepokusil o něco víc než cvak z dovolené, navíc s tím rámečkem tak max.2+
líbí, možná bych jen ubrala dole a přidala nahoře :)
parada, daj dalsie foto...
Odečtu-li exotičnost místa vyfocení, tak mě snímek příliš netáhne...
byt to za nizkeho svetla, fotke by to dost pomohlo
pohodovú foto narúša moderná loď v pozací za starými bárkami. Trocha trpezlivosti a nebola by tam.